Klubi korraldatavad võistlused ja üritused aastal 2024.

Kuupäev Võistlus Asukoht Korraldaja Rajameister
* 30.jaan
13.veeb
27.veeb
12.märts
Põlvamaa suusasari 2024 Mammaste TSK Põlvamaa SL, Serviti, Kobras Arne Tilk
1 10.veebr 27. Eesti MV SO lühirada Paidra Katrin Viilu Alar Assor
2 11.veebr 42. Eesti MV SO tavarada Paidra Katrin Viilu Alar Assor
3 17.veebr Põlva maakonna MV SO sprint Paidra Katrin Viilu Alar Assor
4 18.veebr Põlva maakonna MV SO lühirada Paidra Katrin Viilu Alar Assor
* 19.märts Põlva mk murdmaasuusatamise mv Mammaste TSK Põlvamaa SL Arne Tilk
5 09.apr Teisipäevakute 1 etapp Laari piknik Kobras Samuel Kolsar
6 12.apr Põlva maakonna lahtised MV öine Saarjärve Ahti Bleive Erko Jakobson
7 16.apr Teisipäevakute 2 Koorvere Kobras Ahti Bleive
8 23.apr Teisipäevakute 3 Taevaskoja rdj. Kobras Lauri Leppik
9 30.apr Teisipäevakute 4 Liiva Kobras Maret Vaher
10 07.mai Teisipäevakute 5 Küka karjäär Kobras Kaarel Kure
11 14.mai Põlva maakonna koolinoorte MV valik Palojärve Nikolai Järveoja Kalle Ojasoo
12 14.mai Teisipäevakute 6 Palojärve Kobras Kalle Ojasoo
13 21.mai Teisipäevakute 7 Vastse-Kuuste Kobras Silver Rebenits
14 24.mai 46. Rosma jooks Rosma
15 28.mai Teisipäevakute 8 Janokjärve Kobras Markus Juhkam
16 04.juuni Teisipäevakute 9 Lajavangu Kobras Arti Albert
17 01.juuni Põlva maakonna MV tavarada Lajavangu Pille Vinne
18 02.juuni Põlva maakonna MV teatejooks Lajavangu Pille Vinne
19 11.juuni Teisipäevakute 10 Valgesoo Kobras
20 18.juuni Teisipäevakute 11 Akste Kobras
21 25.juuni Teisipäevakute 12 Koolmajärve Kobras Alar Assor
22 27.juuli 36. Koprakarikas, lühirada Karaski Maret Vaher Mihkel Järveoja
23 28.juuli 36 Koprakarikas, tavarada Karaski Maret Vaher Mihkel Järveoja
24 02.juuli Teisipäevakute 13 Mõujärve Kobras Erko Jakobson
25 09.juuli Teisipäevakute 14 Taevaskoja mets Kobras Karel Jung
26 16.juuli Teisipäevakute 15 Piigaste Kobras Rasmus Kruusa
27 23.juuli Teisipäevakute 16 Palojärve põhi Kobras Madli-Johanna Maidla
28 30.juuli Teisipäevakute 17 Mesipuu talu Kobras Kaarel-H.Zernant
29 06.aug Teisipäevakute 18 Palujärv Kobras Ebe ja Kaido Hallik
30 09.aug Ümber Põlva järve jooks Põlva rand
31 12-15.august Noorte treeninglaager Pikajärve Kobras Nikolai Järveoja
32 13.aug Teisipäevakute 19 Kooraste Kobras Siim Vanahans
33 20.aug Teisipäevakute 20 Hatiku järved Kobras Anete Saar
34 24.aug Eesti MV RO lühirada Mooste Alar Assor Rein Zaitsev
35 24.aug Eesti MV RO sprint Mooste, Põlva jaam Alar Assor Rein Zaitsev
36 25.aug Eesti MV RO tavarada Mooste Alar Assor Rein Zaitsev
37 27.aug Teisipäevakute 21 Kadaja Kobras Villem Piirimäe
38 03.sept Teisipäevakute 22 Karaski Kobras Erkki Lepik
39 10.sept Teisipäevakute 23 Lahojärve Kobras Tarmo Vist
40 17.sept Teisipäevakute 24 Sulbi Kobras Kristjan Leiger
41 24.sept Teisipäevakute 25 Kärsa Kobras Martin Simpson
42 28.sept 3. Magaziin Mängud tavarada Koigera Katrin Viilu Rein Zaitsev
43 29.sept 3. Magaziin Mängud lühirada Koigera Katrin Viilu Rein Zaitsev
44 13.okt 7. Kopra sügisrogain Saarjärve Madli-Johanna Maidla Erko Jakobson
45 20.okt 1. Pühapäevak Vastse-Kuuste Kobras Albert Vidder
46 27.okt 2. Pühapäevak Põlgaste Kobras
47 03.nov 3. Pühapäevak Tilsi Kobras Davis Kostõgov
48 10.nov 4. Pühapäevak Himmaste Kobras Kalle Ojasoo
49 17.nov 5. Pühapäevak Põlva Kobras