Klubi noored osalesid Tammisaarel Noorte-Jukola teatejooksul

Noorte Jukola

Alates 1992. aastast on OK Põlva Kobras osalenud Noorte Jukola teatejooksul 17 korda. Viimati aga viis aastat tagasi, sest samale nädalavahetusele on sattunud Eesti meistrivõistlused. Päevasel ajal toimuval seitsme vahetusega võistlusel on mõnes vahetuses kindel vanuseklass, teistel aga saab valida, kas jookseb poiss või tüdruk.

1995. aastal tuldi väga kõrgele 5. kohale. Siis jooksid võistkonnas Arti Albert, Taavi Nurm, Kairi Luigelaht, Oliver Ojasoo, Karin Lepp, Monika Järveoja ja Olle Kärner. 2002. aastal oldi 7ndad koosseisus Mihkel Järveoja, Martin Simpson, Helena Heinväli, Raido Mitt, Ly Trei, Annika Rihma ja Alar Assor ja 2000. aastal saadi 11. koht koosseisus Mihkel Järveoja, Alar Assor, Ly Trei, Kaarel Kure, Annika Rihma, Liis Johanson ja Sander Vaher. Viimastel kordadel, kui osaleti, enam esisaja sisse ei mahutud.

Tänavusel, 30. juubelijooksul Tammisaaril sai Kobras 169 võistkonna seas 70. koha. Võistkonda kuulusid Kristo Sirk, Laura-Liis Kütt, Lorely Kõrvel, Martin-Erik Maripuu, Johanna Laanoja, Kelli Nurm ja Villu Serv. Eesti klubidest oli Rakvere OK 118. ja OK Võru teine võistkond 138. (nende esindusvõistkond tühistati).