Orienteerumisklubi Põlva Kobras

Veteranide maailmameistrivõistlused Lätis

Veteranide maailmameistrivõistlused orienteerumisjooksus toimusid sellel aastal Lätis.Vanuseklassides 35 kuni 90 oli osalejaid üle 3600. 216 eestlase seas startisid meie klubist Antti Roose M55 klassis (240 osalejat),Saima Värton,Reet Johanson ja Marje Tobreluts N60 klassis (230 osalejat).  Võistlused algasid Riia linnas sprindiga. A finaalis sai väga tubli 9.koha Antti. A finaali (80 parema hulka) pääsesid kvalifikatsiooni jooksust ka Saima ja Reet. Saimale tubli 28.koht, Reeda tulemus tühistati.Marje B finaalis 25.koht. Vaata sprindi Videot by Edgars Sparans Films . Lühirajal pääses ainsana A finaali Saima ja sai 27.koha. B finaali võitis Antti ja kokkuvõttes talle 81.koht. Marjele 130 ja Reedale 136.koht. Lühirajalt  Edgars Sparans Films . Võistlused lõppesid tavaraja finaaliga Liivi lahe äärsel luitemaastikul Lilaste küla juures. Saimale 23 koht ja Anttile 45.koht. B rajal jooksnud Reet ja Marje seal 9 ja 21, ning kokkuvõttes nad 93 ja 105. kohal. Võistluse koduleht https://www.wmoc2019.lv/