Sprindi segateatejooksus saadi põhiklassis kolmas kuldmedal

Nädalavahetusel toimusid kolmed Eesti meistrivõistlused.Laupäeval selgusid kiiremad sprindis Kuremaa alevikus. Tehniliselt huvitavatel radadel tühistati paljud meie klubi võistlejad.Kokku meilt startijaid 45. Meistriks tuli Johanna Laanoja N18 klassis.Hõbemedali said Annika Rihma (N21),Birgit Russka (N20),Silver Eensaar (M35) ja Reet Johanson (N60).Pronksmedalile tuli Saima Värton (N60).Öised medalivõitjad selgusid Palal. Kuldmedal Lorely Kõrvelile (N18) ja Maret Vaherile (N40), pronksmedal Antti Roosele (M55).

Pühapäeval joosti Palamusel kuuendat aastat  segasprinditeatejookse.Joosti järjekorras naine,mees,mees,naine. Meie põhiklassi MN21 võistkond Liis Johanson,Raido Mitt,Martin Simpson,Annika Rihma tuli meistriks kolmandat korda (varem 2015 aastal Pärnus ja 2016 aastal Räpinas) ja alati on võistkonda kuulunud ka Raido,Martin ja Annika.Võidukana on jõutud finisisse veel ka 2014.a. Rõuges ja 2017. a. Kundas, kuid siis tulemus tühistati valesti raja läbimise tõttu ühe liikme poolt. Seekord startis 17 klubi võistkonda ja edu JOKA klubi ees oli 11 sekundit.

Hõbemedali sai võistkond Johanna Laanoja,Martin Erik Maripuu,Aleksander Kepler,Birgit Russka MN18-20 klassis.

Pronksmedali MN14-16 klassis Karoliina Kets,August Jakobson,Samuel Kolsar,Geteli Hanni, MN55-60 klassis Saima Värton,Antti Roose,Tõnu Sikkal,Reet Johanson.