Orienteerumisklubi Põlva Kobras

Põlvamaa teisipäevakutel osales keskmiselt 253 inimest etapil

Põlva orienteerumisteisipäevakute 40. hooaeg kestis aprilli algusest septembri lõpuni. Just sellisel pikal perioodil – kokku 25 korral – said orienteerumishuvilised omavahel ja iseendaga teisipäevakutel jõudu katsuda.

Kokku tehti selle hooaja teisipäevakutel 6334 starti, mis teeb keskmiseks osalejate arvuks ühel päevakul 253 inimest. See on tervelt 36 inimest ehk keskmiselt 14 % rohkem kui eelmisel aastal! Kokku osales teisipäevapäevakutel 1021 erinevat inimest. Kõigil 25 päevakul osales 18 vaprat orienteerujat. 109 päevakulist osalesid 20 päevakul.

Kõige populaarsemad võistlusklassid olid VIP lihtne (107 erinevat inimest), meeste eliitklass (96) ja VIP tehniline (95) klass. VIP radadel võisid startida kõik soovijad, olenemata east või soost.

Korraldajate meeskonnas tegutsesid Priit Nurmoja (peakorraldaja) ja abilised Anneli Eskor, Kärt Kamja, Helena Liiv, Taima Nurm, Sander Tomson. Kaartide ja radade valmisoleku eest hoolitses Kalle Ojasoo koos 20 rajameistriga. Täname korraldajaid ja toetajaid ning kohtumiseni uuel aastal.

Põlva 40. teisipäevakute pidulik lõpetamine toimus laupäeval, 24. oktoobril  Kubija hotell-loodusspaas.
Autasustatud
Teisipäevakute diplom
Pildid