OK Põlva Kobras naiskond Eesti meister

Nädalavahetusel, 13.-14.mail selgusid Eesti meistrivõistluste medalivõitjad lühirajal 30 vanuseklassis ning meeste ja naiste põhiklassi teatejooksus Kanepi lähedal Hüüdre järve maastikul.
Lisaks OK Põlva Kobras korraldusmeeskonnale oli laupäevasel lühirajal 405 osaleja seas stardis Kobras klubist 45 liiget, kelledest jooksid-orienteerusid medalitele:
N14 – 3. Susanna Oras (esimene Eesti MV medal, Susanna alles 11 aastane)
M65 – 3. Tõnu Sikkal
Pühapäeval, 14 mail rivistusid Eesti meistrivõistluste orienteerumise teatejooksudes stardijoonele 29 kolmeliikmelist meeskonda ja 18 naiskonda. Nii meeste kui naiste seas läksid tiitlikaitsjatena rajale orienteerumisklubi Võru esindused.
Naiskondade arvestuses läks teisiti – Põlva Kobrase avavahetuse jooksja Kristel Sibul tuli rajalt tagasi kolmandana ja Liis Johanson teises vahetuses andis teate üle ankrunaisele Annika Rihmale juba 3 minutilise eduga. Lühirajal suure vea teinud Annika Rihma, tegi ankrunaisena nüüd suurepärase soorituse ja kasvatas võidukaks finišiks edu lähima jälitaja ees enam kui seitsmele minutile. JOKA naiskond viiendat aastat järjest pidi leppima hõbedaga. Siin tuleb ära mainida seda, et emade päeva kuldmedalid kuulusid tõesti meie tublidele noortele emadele. Kristelil kodus kasvamas kolm last, Liisil ja Annikal kaks last. Kristellapsed olid kodus isaga. Pronksmedalid jäid tiitlikaistjatest võrukeste päralt. Naiskondade arvestuses lõid kaasa ka OK Põlva Kobras II (9.koht) ja OK Põlva Kobras III (13.koht).
Viimati võitis kuldmedali meie naiskond 2014 aastal, kui võistlus toimus Unikülas. Siis oli kolmandaks liikmeks Annika ja Liisi kõrval Madli-Johanna Maidla, kes seekord osales klubi teise võistkonnas.
Meeste arvestuses OK Põlva Kobras I meeskonnad saavutas 9. koha, OK Põlva Kobras II 14. koha ja OK Põlva Kobras III 15. koha.