Medaleid rattaorienteerumise Eesti meistrivõistlustelt

Tänavuse aasta Eesti meistrid rattaorienteerumises selgusid eelmise aasta maailmameistrivõistluste maastikel ja kaartidel Rakveres ning Jänedal-Nelijärvel. Lühiraja võistlus Rakvere Vallimäel ja linnaäärsetel maastikel nõudis võistlejailt kiiret kaardilugemist ja orienteerumissooritust koos hoogsa rattasõiduga. Kuldmedal Nikolai Järveoja M60 klassis, hõbemedal Getter Matto  N18  klassis, pronksmedal  Kelly  Nurm N16 klassis. Meeste põhiklassis  sai 8. koha Taaniel Tooming.

Tavaraja võistlus Jäneda-Nelijärve maastikel pakkus ohtralt erinevaid teevalikuid ning nõudis head sõiduvormi. Meeste 29,4 km ja 22 KP-ga rajal saavutas vaatamata rattakummi vahetamisele napi võidu Lauri Malsroos (SK Saue Tammed) ajaga 1:59.54. Hõbemedali saavutas  eelmise aasta meister Taaniel Tooming 16 sekundilise kaotusega. Nüüd ootab Taanieli ees maailmameistrivõistlused Poolas http://www.wmtboc2014.pl/en. Pronksmedali võitis Raul Olesk (M50) ja Getter Matto (N18).