Jukola teatejooksul klubi nelja võistkonnaga

Maailma suurim teateorienteerumisvõistlus 70. Jukolan viesti ja 41. Venlojen viesti toimus 16.-17. juunil 2018 Soomes Lahti lähedal Hollolas. Kokku osales sel võistlusel võistkondi 22 riigist. Eesti oli esindatud 21 naiskonna ja 21 meeskonnaga.

Meie klubi osales seekord kahe naiskonna ja kahe meeskonnaga. Venla jooksul oli 4-liikmelisi naiskondi stardis kokku 1617. Kopra esindusnaiskond jooksis numbri all 267 (see oli eelmisel aastal saavutatud koht) järjestuses Madli-Johanna Maidla, Adele Laasmaa, Ruth Aava ja Maret Vaher ning saavutas tubli 241. koha. Teine naiskond (nr 1195: Saima Värton, Reet Johanson, Kairiin Märtson, Pille Vinne) lõpetas 768. kohal.

Seitsmeliikmelisi meeskondi startis sel aastal 1890. Kopra I meeskonnas (nr 241) jooksid Mihkel Järveoja, Rene Post, Silver Eensaar, Alar Assor, Aleksander Kepler, Martin Simpson, Taaniel Tooming, kes  saavutasid 209. koha. Teine meeskond (nr 1479: Oliver Jõgeva, Daniel Vasser, Erko Jakobson, Oliver Ojasoo, Kristofer Pähklepa, Vallo Männiste, Janek Kähr) sai 617. koha.

Senine parim meie naiskonna tulemus, 73. koht, pärineb aastast 1996 (võistkonnas olid Lilian Värton, Mirja Randoja (Virve), Saima Värton, Ruth Vaher (Aava)), kui Jukola toimus Iisalmi lähistel Rautavaaras.

Meeskond on saanud seni parima 132. koha 2005. aastal Anjalankoskil.