Eesti MV lühirajal ja MN 21 teates esinesime tagasihoidlikult

Tänavused Eesti meistrid lühirajal ja MN21 klassi teatejooksudes selgitati Ida- ja Lääne-Virumaa piiril Pukametsas. Viimati ligi kolmkümmend aastat tagasi kasutatud maastik rõõmustas osalejaid hea joostavuse ja mitmekülgse pinnareljeefiga. Osalejaid kogunes üle 450 ja klubidest meilt kõige arvukamalt (38). Medalisaak oli siiski kesine ja saime ainult neli medalit.

Naiste 4,2 km pikkusel rajal sai oma esimese lühiraja kulla Evely Kaasiku (JOKA), kes edestas ülikogenud Viivi-Anne Sootsi (SK Saue Tammed) 30 sekundiga. Pronksmedali teenis  meie Annika Rihma, kelle kaotus võitjale oli 47 sekundit. Lisaks said hõbemedali Lorely Kõrvel (N14) ja pronksmedalid Saima Värton (N55) ja Martin Erik Maripuu (M14), kelle jaoks see oli esimene Eesti MV medal.

Teatejooksusus olid meie naised koosseisus Kristiine Aluvee, Madli-Johanna Maidla ja Annika Rihma 5. kohal ja mehed 6. (Raido Mitt, Mihkel Järveoja, Martin Simpson).
Lühiraja tulemused
Teate tulemused

IMG_2704   IMG_2702

Pärast võistlusi selgusid ka Eesti koondise liikmed Balti meistrivõistlusteks 30.-31. mail Lätis, Tukumsis.  Meie klubi noortest määrati koondisesse Lorely Kõrvel (N14), Kelli Nurm (N16), Kristel Sibul (N18), Villu Serv (M16). Täiskasvanute koondises jooksevad Kristiine Aluvee ja Madli-Johanna Maidla.  Annika Rihma osaleb 3.-7. juunil maailma karikavõistluste 2. ringi etappidel Norras ja Rootsis.