Mine võistluste lehele.

19-20.juunil toimusidd Poka-Liiva maastikul 32. Eesti meistrivõistlused lühirajal ja 57. MN21 teates. Liival, Kanepi valla piirimail, 30-kraadises leitsakus toimunud lühiraja Eesti meistrivõistlused avasid orienteerumisjooksu koduste tiitlivõistluste hooaja. Algselt mai algusesse plaanitud võistlus, mis koroonapiirangute tõttu lükkus juuni keskele, ei hellitanud võistlejaid: seda nii erakordselt lopsaka taimekasvu kui tavatu kuumalaine tõttu. See oli ka üheks põhjuseks, miks meeste põhiklassi plaanitud võitjaaega (35 minutit) ei oleks seekord ka ideaaljooksu puhul keegi välja suutnud joosta.

Põhiklassides oli tegemist ka koondise katsevõistlustega juuli algul Tšehhis toimuvateks MM-võistlusteks. Kobrase klubi parimatena sai põhiklassis Martin Simpson 5.koha ja Annika Rihma 6.koha. Naisjuunioride klassis tuli Kobrase klubile kolmikvõit. Lorely Kõrvel võitis kuldmedali 13 sekundilise eduga Johanna Laanojat. Kolmas Anete Saar.  Kõik tüdrukud lõpetavad ka sellel aastal gümnaasiumi. Kaksikvõit saadi M14 klassis. Esikoht Markus Juhkamile Villem Piirimäe ees. Tüdrukute 14 klassis hõbemedal Maarja  Orasele. Veteranide klassis sai hõbemedali Silver Eensaar M40 klassis ja pronksmedali Maret Vaher N35 klassis, Janek Kähr M35 klassis. Kokku osales Eesti lühiraja meistrivõistlustel 446 võistlejat vanuses 14 – 85. Orienteerumisklubist Põlva Kobras 24 ja Põlva spordikoolist 25 orienteerujat.

Teatejooksudes läks rajale 17 kolmeliikmelist naiskonda ja 29 meeskonda. OK Võru mehed ja naised kaitsesid edukalt Eesti meistritiitleid. Kobrase esinduvõistkondadele kuulus naisteklassis 5.koht ja meeste klassis 8.koht. Võistluse  peakorraldaja oli Katrin Viilu ja rajameister Raido Mitt.