2016.10.15 15. KoKu jooks, Mooste [vaheajad][rajajoonistamine][graafikud][kaart][pildid][Vaatamisväärsused][maastikust]
2016.09.30 Eesti Koolispordi Liidu mv valikorienteerumises, Saverna [Koolide paremus]
2016.09.18 Põlva maakonna mv teade, Kadaja [Vaheajad][Rajajoonistamine][Graafikud]
2016.09.17 Põlva maakonna mv tavarada, Kadaja [Vaheajad][Rajajoonistamine][Graafikud]
2016.08.12 Põlva järve jooks, Põlva rand [lastejooks][Pildid]
2016.07.30 Himmaste sprint [Vaheajad][Rajajoonistamine][Graafikud ]
2016.07.29 28. Koprakarikas, Eoste 
           lühiraja [tulemused][vaheajad][rajajoonistamine][graafikud][GPS:M14|N14]
           tavaraja [tulemused][vaheajad][rajajoonistamine][graafikud][GPS:M21E|N21E]
           lühendatud tavarada [tulemused][vaheajad][rajajoonistamine][graafikud][GPS:M65|N55]
2016.06.11 Balti MV ja Balti veteranide MV, Veskimõisa (väline link)
2016.06.11 Põlva sprint, Põlva linn [Vaheajad]
2016.05.20 9. Intsikurmu jooks [Vaheajad]
2016.05.20 SK Metsasõbrad multisport [vaheajad]
2016.05.11 Põlva koolide orienteerumispäev
2016.05.10 Põlva maakonna koolinoorte MV valik, Hatiku [koolide paremusjärjestus]
2016.04.30 Eesti Ornitoloogiaühingu orienteerumine, Saesaare 
2016.04.15 Põlva maakonna lahtised MV öine, Mõujärve [vaheajad]
2016.03.13 36. Eesti MV suusaorienteerumises tavarada, Kadaja [vaheajad]
2016.03.12 22. Eesti MV suusaorienteerumises lühirada, Kadaja [vaheajad]
2016.02.24 Intsikurmu suusavõistlus
2016 Põlva 41.teisipäevakud
Etapp Kuupäev Asukoht Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
I 5.apr Hatiku Tulemused 249 Vaheajad  Rajajoonistamine Graafikud Pildid
II 12.apr Laari piknik Tulemused 330 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
III  19.apr Lahojärve Tulemused 261 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
IV  26.apr Palujärve Tulemused 156 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
V 03.mai Lajavangu W Tulemused 314 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
VI 10.mai Hatiku Tulemused 305 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
VII  17.mai Hino Tulemused 330 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
VIII  24.mai Kooraste-Alopi järv Tulemused 222 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
IX  31.mai Erastvere metskond Tulemused 227 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
X  7.juuni Krüüdneri Tulemused 302 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XI  14.juuni Timo-Koolmajärve Tulemused 251 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XII  21.juuni Kooraste Kõverjärv Tulemused 247 Vahgeajad Rajajoonistamine Graafikud
XIII  28.juuni Palojärve Tulemused 280 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XIV  5.juuli Kiidjärve Tulemused 315 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XV  12.juuli Kooraste Varetepalu Tulemused 285 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XVI  19.juuli Lajavangu S Tulemused 317 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XVII  26.juuli Veskimõisa Tulemused 252 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XVIII  02.aug Mõujärve Tulemused 229 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XIX  16.aug Piigandi Tulemused 167 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XX  23.aug Kooraste Tulemused 222 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXI  30.aug Taevaskoja Tulemused 250 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXII 6.sept Valgesoo Tulemused 265  Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XXIII 13.sept Piigaste Tulemused 248 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXIV 20.sept Mammaste Tulemused 262 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXV 27.sept Taevaskoja Tulemused 292 Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud

boc_logo