2015.10.24 14. KoKu jooks, Kubija [Vaheajad] | [Graafikud] | [Rajajoonistamine] [Võistluskaart] | [Pildid] 
2015.10.07 Eesti politsei MV, Kanepi | [VAHEAJAD]
2015.08.30 Noorte- ja veteranide teatejooks, Krüüdneri [vaheajad]|[rajajoonistamine]|[graafikud]|[GPS M14-16 / M35-40]
2015.08.29 57. Eesti MV tavarada, Krüüdneri [vaheajad]|[rajajoonistamine]|[graafikud]|[U23]|[GPS M21 / N21]
2015.08.09 Põlva järve jooks, Põlva rand [laste jooks]
2015.08.05 Kopra laager, [Pikajärve treening] [Otepää treening] [Janukjärve treening] [sprint]
2015.06.27 Põlva sprint, Põlva linn [Results]|[Vaheajad]|[Rajajoonistamine]|[Graafikud] 
2015.06.26 27. Koprakarikas, Hatiku 1.[vaheajad]|[rajajoonistamine]|[graafikud]
                                    2.[vaheajad]|[2.summa]|[rajajoonistamine]|[graafikud]
                                    3.[vaheajad]|[3.summa]|[rajajoonistamine]|[graafikud]
2015.06.13 EESTI KURTIDE SPORDILIIDU MV SPRINDIS, Pikajärve
2015.06.10 08.-11 EOL NOORTELAAGER, KANEPI [vigade parandus] [staadioni sprint] [sprint]
2015.06.09 08.-11 EOL NOORTELAAGER, [KANEPI] [100m sprint] [KANEPI]
2015.06.06 Orienteerumisbingo
2015.05.22 SK Metsasõbrad multispordivõistlus, Kooraste [VAHEAJAD]
2015.05.15 Intsikurmu jooks [vaheajad]
2015.05.12 Põlva maakonna koolinoorte MV valik, Palujärve
2015.04.10 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused öises, Kuulmajärve [Vaheajad]|[Rajajoonistamine]|[Graafikud]
2015.02.28 12. EESTI MV SUUSAORIENTEERUMISE SPRINDIS, Kooraste [Vaheajad]|[GPS M21,N21]
[Youtube]: 1.[Maret Vaher] 2.[Doris Kudre] 3.[Evely Kaasiku] 1.[Even Toomas] 2.[Priit Randman] 3.[Margus Hallik]
2015.02.24 Intsikurmu suusavõistlus, Mammaste suusaradadel
2015 Põlva valla SUUSASARI, koondtabel
2015.03.03 Põlva valla suusasari, III etapp
2015.02.10 Põlva valla suusasari, II etapp
2015.01.27 Põlva valla suusasari, I etapp
2015 Põlva 40. teisipäevakud
2015 Põlva teisipäevakute korraldajad
Etapp Kuupäev Asukoht Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
I 7.apr Kiidjärve Tulemused Vaheajad  Rajajoonistamine Graafikud  Pildid
II 14.apr Kärsa Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
III 21.apr Kuulmajärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
IV 28.apr Mõujärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
V 5.mai Vinso Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
VI 12.mai Palujärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
VII 19.mai Lajavangu Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
VIII 26.mai Saverna Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
IX 2.juuni Kooraste Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
X 9.juuni Kanepi Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XI 16.juuni Piigaste Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XII 30.juuni Palojärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XIII 7.juuli Poka Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XIV 14.juuli Saesaare Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XV 21.juuli Kooraste Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XVI 28.juuli Uniküla Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XVII 4.aug Janokjärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XVIII 11.aug Käbliku talu Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XIX 18.aug Kooraste Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XX 25.aug Saverna Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud Pildid
XXI 1.sept Hatiku Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXII 8.sept Partsi Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXIII 15.sept Valgesoo Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXIV 22.sept Kadaja Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
XXV 29.sept Saarjärve Tulemused Vaheajad Rajajoonistamine Graafikud
Kokkuvõte:  29.september 2015