2012.12.29 OK Põlva Kobrase ja EOLi noortelaager Viadukti, lühirada
2012.12.28 OK Põlva Kobrase ja EOLi noortelaager Kääriku, lühirada
2012.12.26 2012.12.26.-30. OK Põlva Kobrase ja EOLi noortelaager Sihva, sprint
2012.12.01 Siseorienteerumine, Põlva Spordikeskus
2012.10.27 11. Koku jooks, Pikajärve [Rajajoonistamine]
2012.10.14 Põlva maakonna MV teade, Piigandi
2012.10.13 Põlva maakonna MV tavarada, Piigandi
2012.09.16 10. Eesti MV rattaorienteerumises tavarada, Mammaste  [Rajajoonistamine]|[Graafikud]
2012.09.15 7. Eesti MV rattaorienteerumises lühirada, Mammaste [Rajajoonistamine]|[Graafikud] 
2012.08.24 Tartu Vangla O-päev
2012.08.19 49. Eesti MV MN21 teatejooksus, Kooraste [Rajajoonistamine]|[Graafikud]|[GPS Teade M21]|[GPS Teade N21]
2012.08.18 54. Eesti MV tavarada, Kooraste [Rajajoonistamine]|[Graafikud][GPS Tavarada M21]|[GPS Tavarada N21]
2012.08.17 Põlva järve jooks, Põlva rand
2012.08.12 24. Koprakarikas, Lühendatud Tavarada, Lajavangu [Rajajoonistamine]|[Graafikud]|[M21E]|[N21]
2012.08.11 24. Koprakarikas, Tavarada, Lajavangu [Rajajoonistamine]|[Graafikud]|[M21E]|[N21]
2012.08.10 24. Koprakarikas, Lühirada, Lajavangu [Rajajoonistamine]|[Graafikud]|[M21E]|[N21]
2012.07.11 Klubi treeninglaager 2012.07.11-14, Pikajärve
2012.06.13 LEADER or.päeva valik, Mammaste
2012.06.10 34. Lõuna-Eesti karikavõistlus, Kooraste
2012.06.09 5. Intsikurmu jooks
2012.06.09 Orienteerumisbingo, Põlva rand
2012.05.18 SK Metsasõbrad multispordivõistlus, Kiidjärve
2012.05.08 Põlva maakonna koolinoorte MV valik, Kadaja
2012.05.08 Põlva maakonna koolinoorte MV valik, Kadaja, kokkuvõte
2012.02.24 Intsikurmu suusavõistlus
2012.02.12 33. Eesti MV SO tavarada, Kadaja [rajajoonistamine]|[graafikud]|[M21E]|[N21]
2012.02.11 9. Eesti MV SO sprint, Kadaja [rajajoonistamine]|[graafikud]|[M21E]|[N21]
2012 Põlva 37. teisipäevakud

TEISIPÄEVAKUD

Teisipäevakute kokkuvõte

25. september Teisipäevaku 25. etapp – Kanepi
Tulemused Etapiajad 
Rajajoonistamine Graafikud
18. september Teisipäevaku 24. etapp – Hatiku
Tulemused Etapiajad 
Rajajoonistamine – ratas
Graafikud – ratas
11. september Teisipäevaku 23. etapp – Taevaskoja
Tulemused | Etapiajad 
Rajajoonistamine | Graafikud
4. september Teisipäevaku 22. etapp – Valgesoo-Akste
Tulemused | Etapiajad 
Rajajoonistamine Graafikud
28. august Teisipäevaku 21. etapp – Kiidjärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
22. august Teisipäevaku 20. etapp – Peri
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
14. august Teisipäevaku 19. etapp – Leevi-Helmjärve
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
07. august Teisipäevaku 18. etapp – Kooskora
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
31. juuli Teisipäevaku 17. etapp – Taevaskoja rist
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
24. juuli Teisipäevaku 16. etapp – Osetsoo-Krootuse
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
17. juuli Teisipäevaku 15. etapp – Poka
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
10. juuli Teisipäevaku 14. etapp – Karste
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
03. juuli Teisipäevaku 13. etapp – Valgesoo küla
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
26. juuni Teisipäevaku 12. etapp – Palojärve
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
19. juuni Teisipäevaku 11. etapp – Karaski
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
12. juuni Teisipäevaku 10. etapp – Kanepi-Kooraste
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
05. juuni Teisipäevaku 9. etapp – Piigaste
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
29. mai Teisipäevaku 8. etapp – Prangli
Tulemused Etapiajad Pildid
Rajajoonistamine Graafikud
22. mai Teisipäevaku 7. etapp – Ähijärv- Piigandi
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
15. mai Teisipäevaku 6. etapp – Lahojärve
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
08. mai Teisipäevaku 5. etapp – Kadaja
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
01. mai Teisipäevaku 4. etapp – Partsi
Tulemused Etapiajad Pildid
Rajajoonistamine Graafikud
24. aprill Teisipäevaku 3. etapp Kõlleste-Krootuse
Tulemused Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
17. aprill Teisipäevaku 2. etapp – Aarniku
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine Graafikud
10. aprill Teisipäevaku 1. etapp Koorveres
Tulemused Etapiajad Pildid
Rajajoonistamine Graafikud