2011.10.29 10. KoKu jooks, Ootsipalu-Leevi Rajajoonistamine
2011.10.09 Põlva MV teade, Saarjärve
2011.10.08 Põlva MV tavarada, Saarjärve | Rajajoonistamine | Graafikud
2011.10.02 Põlva Naisliidu orienteerumisbingo, Mammaste
2011.09.28 Põlva Tarbijate Ühistu orienteerumispäev, Kiidjärve
2011.08.19 Põlva järve jooks, Põlva rand
2011.08.14 23. Koprakarikas, Kooraste, ESL-LAT liiga | Rajajoonistamine | Graafikud
2011.08.13 23. Koprakarikas, Kooraste, ESL-LAT liiga võitjad 2.päev | Rajajoonistamine | Graafikud
2011.08.13 Kanepi sprint | Rajajoonistamine | Graafikud
2011.08.12 23. Koprakarikas, Kooraste, ESL-LAT liiga võitjad 1.päev | Rajajoonistamine | Graafikud
2011.06.11 4. Intsikurmu jooks
2011.06.09 EOL noortelaager sprint, Põlva
2011.05.28 Orienteerumisbingo, Intsikurmu
2011.05.19 Lõuna-Prefektuuri o-päev, Kiidjärve
2011.05.15 48. Eesti MV MN 21 teade, Piigandi | Rajajoonistamine | Graafikud
2011.05.14 22. Eesti MV lühirada, Piigandi | Rajajoonistamine | Graafikud
2011.05.08 34. Lõuna-Eesti Karikavõistlused, Krootuse | Pildid
2011.05.03 Põlva maakonna koolinoorte MV valik, Taevaskoja rist, koolide paremus
2011.02.24 Intsikurmu suusavõistlus
2011.01.16 Põlva maakonna MV SO tavarada, Hatiku
2011.01.15 Põlva maakonna MV SO lühirada, Hatiku
2011 Põlva 36. teisipäevakud

Teisipäevakute kokkuvõte 

27. september Kevadel ärajäänud teisipäevak Laari piknikus
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud
20. september Teisipäevaku 25. etapp, Mammaste suusakeskus
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud
13. september Teisipäevaku 24 .etapp, Taevaskoja
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud
6. september Teisipäevaku 23. etapp, Maarja küla
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
30. august Teisipäevaku 22. etapp, Piigandi
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
23. august Teisipäevaku 21. etapp, Rosma
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
16. august Teisipäevaku 20. etapp, Hatiku II
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
9. august Teisipäevaku 19. etapp, Akste küla
Tulemused |Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
2. august Teisipäevaku 18. etapp, Hatiku I
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
26. juuli Teisipäevaku 17. etapp, Poka
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
19. juuli Teisipäevaku 16. etapp, Reo sild
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
12. juuli Teisipäevaku 15. etapp, Kadaja
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
5. juuli Teisipäevaku 14. etapp, Väike Palojärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
28. juuni Teisipäevaku 13. etapp, Karaski-Krootuse
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
21. juuni Teisipäevaku 12. etapp, Krootuse-Janukjärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
14. juuni Teisipäevaku 11. etapp, Piigaste
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
07. juuni Teisipäevaku 10. etapp, Palojärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
31. mai Teisipäevaku 9. etapp, Veskimõisa
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
24. mai Teisipäevaku 8. etapp, Pikajärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
17. mai Teisipäevaku 7. etapp, Saarjärve
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
10. mai Teisipäevaku 6. etapp, Prangli
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine | Graafikud
3. mai Teisipäevaku 5. etapp, Taevaskoja rist
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine
| Graafikud
26. aprill Teisipäevaku 4. etapp, Sulbi veski
Tulemused | Etapiajad
Rajajoonistamine
| Graafikud
19. aprill Teisipäevaku 3. etapp, Hullumäe karjäär
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine | Graafikud
12. aprill Teisipäevaku 2. etapp, Põlva Linn
Tulemused | Etapiajad | Pildid
Rajajoonistamine
| Graafikud