2005.10.29 4. KoKu jooks
2005.10.13 Põlva Maakonna Koolinoorte meistrivõistlused
2005.10.02 16. Suunto Games, lühirada, Taevaskoja
2005.10.01 Euromeeting Põlva ja Taevaskoja, Teade
2005.10.01 16. Suunto Games, tavarada, Taevaskoja
2005.09.30 Euromeeting Põlva ja Taevaskoja, sprint, rahvavõistlus, tavarada
2005.09.18 Põlva MV ( EST-LAT-LTU noortematð) teade, Vastse-Kuuste
2005.09.17 Põlva MV ( EST-LAT-LTU noortematð) tavarada, Vastse-Kuuste
2005.09.16 Noorkotkaste ja Kodutütarde esivõistlus 
2005.09.10 42. Eesti MV pikk rada, Mammaste
2005.08.12 Põlva järve jooks
2005.08.07 17. Koprakarikas, Akste
2005.08.06 17. Koprakarikas, Akste
2005.08.05 17. Koprakarikas, Akste
2005.05.29 27.Lõuna-Eesti KV, Kiidjärve
2005.05.29 27.Lõuna-Eesti KV, Kiidjärve, isade-poegade teatevõistlus
2005.05.28 38. Rosma metsajooks
2005.04.08 Põlva maakonna MV öine, Veriora
2005.03.06 Eesti X Maatalimängude SO lühirada, Hatiku
2005.03.05 Eesti X Maatalimängude SO sprint, Hatiku
2005.02.06 Põlva MV SO lühirada, Valgesoo
2005.02.05 Põlva MV SO sprint, Valgesoo
2005.01.23 Intsikurmu suusavõistlus
2005 Põlva 30. teisipäevakud, kokkuvõte

Noorte mitmekülgsuse karika edetabel

Põlva teisipäevakud 2005

I 12.04 Palojärve protokoll, SI-vaheajad
II 19.04 Porgandiveski protokoll, SI-vaheajad
III 26.04 Veriora protokoll, SI-vaheajad
IV 03.05 Ahja protokoll, SI-vaheajad
V 10.05 Pikajärve mõis protokoll, SI-vaheajad
VI 17.05 Saverna protokoll, SI-vaheajad
VII 24.05 Aarna protokoll, SI-vaheajad
VIII 31.05 Karaski protokoll, SI-vaheajad
IX 07.06 Meemaste protokoll, SI-vaheajad
X 14.06 Küka protokoll, SI-vaheajad
XI 21.06 Kanepi protokoll, SI-vaheajad
XII 28.06 Peri protokoll, SI-vaheajad
XIII 05.07 Vinso protokoll, SI-vaheajad
XIV 26.07 Kiidjärve protokoll, SI-vaheajad
XV 02.08 Uniküla protokoll, SI-vaheajad
XVI 16.08 Sulbi veski protokoll, SI-vaheajad
XVII 23.08 Mooste protokoll, SI-vaheajad
XVIII 30.08 Akste
protokoll, SI-vaheajad
XIX 06.09 Valgemetsa protokoll, SI-vaheajad
XX 13.09 Kadaja karjäär protokoll, SI-vaheajad